Ako sa stať partnerom

Kategórie
 
 
 
 
 

Prečítajte si o nás

Skúsenosti partnerov a spíkrov hovoria za všetko

Creative Summit 2018 bol naozaj jeden z najvydarenejších eventov roku 2018. Odvtedy sme boli na 4 ďalších a teda môžem potvrdiť, že práve Creative Summit nás nie len že najviac zaujal svojou profesionálnou prípravou a rozmiestnením všetkých prvkov počas konferencie, ale zároveň sme získali doposiaľ najviac lead-ov z takéhoto druhu akcie. Speakri boli famózni a obecenstvo, čiže návštevníci boli vyslovene majitelia / zástupcovia e-shopov, čo pokladám za najväčší prínos práve pre sponzorov a partnerov, ktorí majú svoju potenciálnu klientelu u koncových klientov. Miesto bolo perfektné, catering a možnosti občerstvenia tiež na vysokej úrovni. Vrelo doporučujem každému jednému e-shopperovi, aby sa zúčastnil ročníku 2019!

Štefan Chochláč - BlueWinston.com

Ďakujeme organizátorom CREATIVE summitu, že sme sa mohli konferencie zúčastniť. Organizácia konferencie a komunikácia s partnermi bola na profesionálnej úrovni. Celý tím bol veľmi milý a priateľský. Podujatie splnilo naše očakávania. Získali sme veľa užitočných informácií z kvalitných prednášok. Stretli sme viacerých zaujímavých ľudí, s ktorými ďalej komunikujeme o možnej spolupráci.

Veronika Červenská - iDoklad, Solitea

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa Vami organizovaného CREATIVE Summit 2018. Musím Vás všetkých pochváliť, CREATIVE Summit sa vydaril ako obsahovo tak aj organizačne. Držím Vám palce do budúcnosti.

Norbert Vincze - Cornico.eu

Zatím jsem se na žádné konferenci nepotkal s možností individuálních konzultací se speakery. Tohle byla moje první zkušenost a velmi zajímavá - super nápad i organizace. Všechno bylo na jedničku, snad jen té růžové mohlo být o něco méně :-)

Pavel Pola - Etnetera Activate

Myslím si, že organizačne to bolo zvládnuté na vynikajúcej úrovni. Bavil som sa s viacerými účastníkmi a tí mi tiež povedali, že sa im veľmi pozdáva atmosféra a že toto nebola konferencia o "omáčkach", ale reálnych príkladov, možnostiach. Celkovo som mal pocit, že to bola jedna z mála konferencií, kde účastníci boli skutočná cieľová skupina, majitelia biznisov, zaujímavé projekty.

Peter Štrbo - Expandeco

Konference byla profesionálně zorganizovaná a všechno šlapalo. Samotnému mi přišly nejpřínosnější konzultace se speakery, bylo vidět, že je účastníci hojně využívají, a že si z nich hodně odnáší.

Martin Brablec - Obsahová agentura

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia