Ako sa stať partnerom

Kategórie
 
 
 
 
 

Prečítajte si o nás

Skúsenosti partnerov a spíkrov hovoria za všetko

CREATIVE summit bol jeden z najvydarenejších eventov roku 2018. Boli sme na 4 ďalších a práve CREATIVE summit nás nielenže najviac zaujal svojou profesionálnou prípravou, ale zároveň sme získali doposiaľ najviac leadov z takéhoto druhu akcie. Speakri boli famózni a návštevníci boli vyslovene majitelia / zástupcovia e-shopov, čo pokladám za najväčší prínos. Miesto bolo perfektné, catering tiež. Vrelo doporučujem každému e-shopperovi!

Štefan Chochláč - BlueWinston.com

Ďakujeme organizátorom CREATIVE summitu, že sme sa mohli konferencie zúčastniť. Organizácia konferencie a komunikácia s partnermi bola na profesionálnej úrovni. Celý tím bol veľmi milý a priateľský. Podujatie splnilo naše očakávania. Získali sme veľa užitočných informácií z kvalitných prednášok. Stretli sme viacerých zaujímavých ľudí, s ktorými ďalej komunikujeme o možnej spolupráci.

Veronika Červenská - iDoklad, Solitea

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa Vami organizovaného CREATIVE Summit 2018. Musím Vás všetkých pochváliť, CREATIVE Summit sa vydaril ako obsahovo tak aj organizačne. Držím Vám palce do budúcnosti.

Norbert Vincze - Cornico.eu

Zatím jsem se na žádné konferenci nepotkal s možností individuálních konzultací se speakery. Tohle byla moje první zkušenost a velmi zajímavá - super nápad i organizace. Všechno bylo na jedničku, snad jen té růžové mohlo být o něco méně :-)

Pavel Pola - Etnetera Activate

Myslím si, že organizačne to bolo zvládnuté na vynikajúcej úrovni. Bavil som sa s viacerými účastníkmi a tí mi tiež povedali, že sa im veľmi pozdáva atmosféra a že toto nebola konferencia o "omáčkach", ale reálnych príkladov, možnostiach. Celkovo som mal pocit, že to bola jedna z mála konferencií, kde účastníci boli skutočná cieľová skupina, majitelia biznisov, zaujímavé projekty.

Peter Štrbo - Expandeco

Konference byla profesionálně zorganizovaná a všechno šlapalo. Samotnému mi přišly nejpřínosnější konzultace se speakery, bylo vidět, že je účastníci hojně využívají, a že si z nich hodně odnáší.

Martin Brablec - Obsahová agentura

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia