Ročník 2018

Kategórie
 
 
 
 
 

Chcete si pozrieť videozáznamy z ročníku 2018?

Chcem vidieť videozáznamy

 
 

Čo sa dialo na CREATIVE summite 2018

Program e‑shop konferencie

08:00 - 09:00  

Registrácia

 
09:00 - 09:15  

Privítanie

 
09:15 - 09:45

Ivan Cingel

TOP funkcie pre úspešný e-shop

Chcete vedieť, ako zvýšiť vaše tržby? Ako vylepšiť administračný systém vášho e-shopu? Pripravili sme si pre vás niekoľko prekvapení, ktoré vás budú naozaj zaujímať. Máte sa na čo tešiť. Viac vám už prezradí Ivan Cingel, IT project manager v CreativeSites.

 
9:45 - 10:30

Pavel Ungr

Ako vlastne uchopiť SEO

Získajte odpovede na vaše najčastejšie otázky. Ako sa dostať na prvé miesta vo vyhľadávači a ako sa na nich udržať? Koľko musím do SEO reálne investovať? Oplatí sa mi viac spolupracovať s agentúrou alebo si robiť SEO interne? Toto a mnoho ďalšieho vám na konkrétnych príkladoch vysvetlí Pavel Ungr, nezávislý konzultant online marketingu a SEO. Zvíťazte v nekonečnom boji o prvé miesta. 

 
10:30 - 11:00  

Coffee Break

 
11:00 - 11:45

Pavel Pola

99+ praktických tipov pre váš emailing

Navrhujete e-mailing pre firmu? A viete, akých zásadných chýb sa pritom môžete dopustiť? Tak príďte a zistite to. Pavel Pola, skúsený e-mail marketér, si pre vás pripravil viac ako 99 konkrétnych tipov. Na prednáške si s ním prejdete najmä tie prioritné (zvyšok vám ostane na domácu úlohu vďaka check-listu so všetkými odporúčaniami). Dozviete sa, ako dosiahnuť vyššiu doručiteľnosť do inboxov a zároveň väčšiu angažovanosť (aktivitu) príjemcov.

 
11:45 - 12:05

Jozef Kozák

10 omylov v mojom online podnikaní

O vzostupoch a pádoch. O nástrojoch i riešeniach, ako sa chybám vyvarovať. O tom všetkom vám porozpráva majiteľ úspešného, no nie dokonalého, internetového obchodu Jozef Kozák.

 
12:05 - 12:40

Dušan Štajer

Igor Ďatko

Igor Ďatko

Runningpro.sk

Peter Mozsnyák

 

Panelovka: Chyby v podnikaní

O svoje skúsenosti a omyly sa podelia aj ďalší majitelia úspešných e‑shopov, ako sú Cyklodresy.sk, Streetsportline.sk, Market24.sk a RunningPro.sk. Budete mať dostatočný priestor sa ich opýtať, čo vás zaujíma. Diskutujte o svojich problémoch s ľuďmi, ktorí si prešli tým istým, čo možno teraz prežívate. Získajte užitočné rady do budúcna a napredujte v online svete.

 
12:40 - 13:40  

Obed

 
13:40 - 14:10

Peter Štrbo

Naháňačka v online - remarketing

Ako funguje remarketing? Zistite, či si ho dokážete riešiť sám alebo bude lepšie do procesu zapojiť agentúru/freelancera. Na čo si dať pozor? Akým chybám sa vyvarovať? Získajte praktické tipy od Petra Štrbu, skúseného online marketing konzultanta.

 
14:10 - 14:40

Martin Brablec

Tvoria dáta content?

Ktorý obsah funguje a prináša reálne výsledky? Ukážeme vám, ako to zistiť a odmerať na príkladoch z praxe. Odhaľte tajomné zákutia content marketingu. Zistíte aj to, ako tvoriť lepšie témy, ktoré prinesú lepšie výsledky. Case study na túto tému si pripravil Martin Brablec z Obsahovej agentury.

 
14:40 - 15:10

Martin Svoboda

Pomocná ruka z Google

Vyhľadávač, ktorý vládne online svetu, vám poskytuje nástroje ako Analytics, AdWords a Search Console. Ako čo najefektívnejšie využiť tieto nástroje a napr. aj menej známe Google Trends? Čo vám prináša Google Digital Garage? Ako vám Google dokáže pomôcť pri expanzii do zahraničia? Na množstvo vašich otázok odpovie Martin Svoboda, Business Development Manager priamo z Google.

 
15:10 - 15:40  

Coffee Break

 
15:40 - 16:10

Tomáš Vrtík

Nebojte sa expandovať

Kedy je najvhodnejšie expandovať do zahraničia a ako pritom postupovať? Koľko to stojí? Konkrétne kroky vám na praktických príkladoch vysvetlí Tomáš Vrtík zo spoločnosti Expandeco. Podelí sa s vami aj o výsledky a skúsenosti ich klientov. Zistite, čo potrebujete pred tým, ako posuniete "svoje hranice".

 
16:10 - 16:30

Eva Kianičková

Výzva alebo kríza? Záleží od uhla pohľadu

Ako si poradiť s krízami v online podnikaní? Ani lovebrand ako Martinus to nemá jednoduché. Záleží v prvom rade na tom, ako sa na ne pozeráte. O konkrétne tipy z praxe, ako zvládnuť výzvy v e-shop podnikaní, sa s vami podelí Eva Kianičková, vedúca zákazníckeho servisu Martinus.

 
16:30 - 17:10

Jaroslav Chrapko

Eva Kianičková

Lucie Andrýsková

Lucie Andrýsková

 

Panelovka: Ako sa oprieť o značku v ťažkých časoch

Ako prežiť krízy v online podnikaní? To vám prezradia tí, ktorí ich zažili na vlastnej koži. Zároveň zistíte, ako využiť vašu značku, aby ste prekonali ťažké obdobia. Vďaka silnej značke sa nemusíte báť ani takej konkurencie, ako je napr. Amazon. Dosvedčia to naši hostia, ktorými sú zástupcovia e‑shopov Eyerim.sk, Feedo.cz, Dedoles.sk a Martinus. Ako inak, budete sa môcť spýtať na všetko, čo vás zaujíma.

 
17:10 - 17:20  

Tombola - ceny v hodnote 4500 eur

 
17:20 - 23:00  

Večerný raut, networking, afterparty

 

* Zmena programu vyhradená

 
 

Galéria

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia