Program

Kategórie
 
 
 
 
 

Na čo sa môžete tešiť

Program e‑shop konferencie

08:00 - 09:00  

Registrácia

 
09:00 - 09:15  

Privítanie

 
09:15 - 09:45

Ivan Cingel

TOP funkcie pre úspešný e-shop

Chcete vedieť, ako zvýšiť vaše tržby? Ako vylepšiť administračný systém vášho e-shopu? Pripravili sme si pre vás niekoľko prekvapení, ktoré vás budú naozaj zaujímať. Máte sa na čo tešiť. Viac vám už prezradí Ivan Cingel, IT project manager v CreativeSites.

 
9:45 - 10:30

Pavel Ungr

Ako vlastne uchopiť SEO

Získajte odpovede na vaše najčastejšie otázky. Ako sa dostať na prvé miesta vo vyhľadávači a ako sa na nich udržať? Koľko musím do SEO reálne investovať? Oplatí sa mi viac spolupracovať s agentúrou alebo si robiť SEO interne? Toto a mnoho ďalšieho vám na konkrétnych príkladoch vysvetlí Pavel Ungr, nezávislý konzultant online marketingu a SEO. Zvíťazte v nekonečnom boji o prvé miesta. 

 
10:30 - 11:00  

Coffee Break

 
11:00 - 11:45

Jan Kvasnička

Optimalizácia e-shopu k vyšším ziskom - prakticky 

Zaujíma vás, ako môžete zvýšiť konverzný pomer, obrat a UX (user experience) v rámci e‑shopu? Honza patrí medzi popredných špecialistov na zvyšovanie obchodnej výkonnosti, CRO a UX. Je známy hlavne svojím dôrazom na prax, testovanie a vyhodnocovanie. Ako jeden z mála sa navyše o svoje skúsenosti nebojí podeliť, čo uvidíte na jeho prednáške. Ukáže vám, aké chyby robia online obchody z pohľadu UX na praktických príkladoch popredných e-shopov na Slovensku. Tiež vám poradí, aké nástroje využívať, aby ste analyzovali správanie návštevníkov vášho e-shopu a zvýšili tak svoje predaje.

 
11:45 - 12:05

Meno Priezvisko

Pripravujeme...

Pripravujeme

 
12:05 - 12:40

Andrea Podstrelencová

Dušan Štajer

Igor Ďatko

Igor Ďatko

Runningpro.sk

Peter Mozsnyák

 

Panelovka: Chyby v podnikaní

O svoje skúsenosti a omyly sa podelia aj ďalší majitelia úspešných e‑shopov, ako sú Cyklodresy.sk, Streetsportline.sk, Market24.sk a RunningPro.sk. Budete mať dostatočný priestor sa ich opýtať, čo vás zaujíma. Diskutujte o svojich problémoch s ľuďmi, ktorí si prešli tým istým, čo možno teraz prežívate. Získajte užitočné rady do budúcna a napredujte v online svete.

 
12:40 - 13:40  

Obed

 
13:40 - 14:10

Peter Štrbo

Naháňačka v online - remarketing

Ako funguje remarketing a affiliate programy? Prečo sú dôležité pre váš e‑shop a ako vám môžu pomôcť? Zistite, či si remarketing dokážete riešiť sám alebo bude lepšie do procesu zapojiť agentúru. Na čo si dať v tom prípade pozor? Získajte praktické tipy od Petra Štrbu, online marketing konzultanta.

 
14:10 - 14:40

Martin Brablec

Tvoria dáta content?

Ktorý obsah funguje a prináša reálne výsledky? Ukážeme vám, ako to zistiť a odmerať na príkladoch z praxe. Odhaľte tajomné zákutia content marketingu. Zistíte aj to, ako tvoriť lepšie témy, ktoré prinesú lepšie výsledky. Case study na túto tému si pripravil Martin Brablec z Obsahovej agentury.

 
14:40 - 15:10

Martin Svoboda

Pomocná ruka z Google

Vyhľadávač, ktorý vládne online svetu, vám poskytuje nástroje ako Analytics, AdWords a Search Console. Ako čo najefektívnejšie využiť tieto nástroje a napr. aj menej známe Google Trends? Čo vám prináša Google Digital Garage? Ako vám Google dokáže pomôcť pri expanzii do zahraničia? Na množstvo vašich otázok odpovie Martin Svoboda, Business Development Manager priamo z Google.

 
15:10 - 15:40  

Coffee Break

 
15:40 - 16:10

Tomáš Vrtík

Nebojte sa expandovať

Kedy je najvhodnejšie expandovať do zahraničia a ako pritom postupovať? Koľko to stojí? Konkrétne kroky vám na praktických príkladoch vysvetlí Tomáš Vrtík zo spoločnosti Expandeco. Podelí sa s vami aj o výsledky a skúsenosti ich klientov. Zistite, čo potrebujete pred tým, ako posuniete "svoje hranice".

 
16:10 - 16:30

Eva Kianičková

Výzva alebo kríza? Záleží od uhla pohľadu

Ako si poradiť s krízami v online podnikaní? Ani lovebrand ako Martinus to nemá jednoduché. Záleží v prvom rade na tom, ako sa na ne pozeráte. O konkrétne tipy z praxe, ako zvládnuť výzvy v e-shop podnikaní, sa s vami podelí Eva Kianičková, vedúca zákazníckeho servisu Martinus.

 
16:30 - 17:10

Dalibor Cicman

Eva Kianičková

Lucie Andrýsková

Lucie Andrýsková

Martin Zahuranec

 

Panelovka: Ako sa oprieť o značku v ťažkých časoch

Ako prežiť krízy v online podnikaní? To vám prezradia tí, ktorí ich zažili na vlastnej koži. Zároveň zistíte, ako využiť vašu značku, aby ste prekonali ťažké obdobia. Vďaka silnej značke sa nemusíte báť ani takej konkurencie, ako je napr. Amazon. Dosvedčia to naši hostia, ktorými sú zástupcovia e‑shopov Eyerim.sk, Feedo.cz, GymBeam.sk a Martinus. Ako inak, budete sa môcť spýtať na všetko, čo vás zaujíma.

 
17:15 - 23:00  

Večerný raut, networking, afterparty

 

* Zmena programu vyhradená

 
 

Nečakajte na poslednú chvíľu, počet miest je limitovaný

Kúpiť vstupenky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia