Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

Blog

Najnovšie články a užitočné informácie

 
 
videozaznamy 2018

Pozrite si všetky prednášky z CREATIVE summit 2018!

Prvý ročník e-commerce konferencie CREATIVE summit je za nami. A teraz si môžete pozrieť celé záznamy z prednášok priamo na našom webe. Pohodlne sa usaďte, pretože to bol deň nabitý užitočnými informáciami a praktickými radami, ako zlepšiť váš e-shop.

Čítajte ďalej

 
 

Vy ste nestihli CREATIVE summit 2018? Pozrite si prednášky online

23.07.2018

Prvý ročník e-commerce konferencie CREATIVE summit je za nami. Že ste ho zmeškali? Teraz si môžete pozrieť celé záznamy z prednášok priamo na našom webe. Pohodlne sa usaďte, pretože to bol deň nabitý užitočnými informáciami a praktickými radami, ako zlepšiť váš e-shop.

 

Vďaka týmto partnerom bol CREATIVE summit 2018 výnimočný

22.05.2018

CREATIVE summit 2018 sme sa snažili urobiť výnimočným. K tomu patrí aj sprievodný program, v rámci ktorého robili odborníci z partnerských firiem one-to-one konzultácie s účastníkmi. A niektorí sa poriadne zapotili, pretože záujem bol skutočne obrovský. 

 

Rozvíjajte svoj online biznis vďaka Google nástrojom. Ako?

04.05.2018

Martin Svoboda pracuje ako business developer pre Google, ale čo sa reálne skrýva za touto pozíciou? Prečítajte si o jeho práci a živote. Ste zvedavý, ako efektívne vyhodnocovať vaše aktivity pomocou známych i menej známych Google nástrojov?

 

Často pre e-shopy riešim až vesmírne požiadavky

18.04.2018

IT projektový manažér Ivan Cingel za niekoľko rokov získal rozsiahle znalosti v oblasti ecommerce. Ako? Pretože každý deň rieši požiadavky eshopov od výmyslu sveta. A vždy musí nájsť cestu, ako ich technicky zrealizovať. Prečítajte si, čo vám odporúča.

 

UX - nenúťte návštevníkov webu zbytočne premýšľať

05.04.2018

UX konzultant Jan Kvasnička má pri svojej práci jediný cieľ - zvyšovať konverzné pomery webov a e-shopov. Prečítajte si o jeho skúsenostiach v e-commerce. Prezradil nám aj to, čo robí e-shopom najväčšie problémy z hľadiska UX. 

 

Expanzia e-shopu? Už včera bolo neskoro

27.03.2018

Skúsený e‑commerce špecialista Tomáš Vrtík rozbehol platobnú bránu Besteron i spoločnosť Expandeco. Zistite viac o jeho živote, podnikaní a ďalších projektoch. Čo vám radí, ak uvažujete nad expanziou eshopu do zahraničia?

 

Content: Keď sa e-shopy sústredia na nesprávne miesta

20.03.2018

Martin Brablec je skúsený content marketér. Prečítajte si o premyslených náhodách, ktoré ho doviedli až k vlastnej agentúre. Presvedčí vás, prečo by ste mali prísť na jeho praktickú prednášku o content marketingu.

 

Ako byť prvý na Googli? Presne toto nepotrebujete!

01.03.2018

Ste zvedavý, kto je Pavel Ungr? Expert a špecialista na SEO a online marketing z Čiech, ktorý nám prezradil niečo o sebe a svojej práci v krátkom rozhovore. Odhalil nám aj to, čo robí eshopom najväčší problém z pohľadu SEO.

 

Ďalšia e-shop konferencia? 5 dôvodov, prečo prídete sem

19.02.2018

Máte e‑shop? Chcete vedieť, čo môžete urobiť, aby ste zvýšili predaj a svoje príjmy? Práve preto sme pre vás pripravili unikátnu celodennú konferenciu CREATIVE summit. Čím je taká špeciálna? Čítajte ďalej.

 

Pripravte sa na CREATIVE summit, ktorý budete chcieť zažiť

10.01.2018

Čo je to CREATIVE summit? Kto tam príde? A prečo by ste mali aj vy? Viac o vzdelávacej konferencii sa dozviete od ženy, ktorá to má celé na svedomí - Janky Zajícovej, CEO CreativeSites.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia