Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

Pavel Pola: Skrytý potenciál vo vašich dátach - ako optimalizovať e-mailové kampane

13.12.2018

Minulý rok nastúpil na pódium ako náhradník. A absolútne prevalcoval naše očakávania. Prostredníctvom svojho „ultimate checklistu“ ukázal účastníkom, ako dosiahnuť vyššiu doručiteľnosť do e-mailových kampaní do inboxov a zároveň väčšiu angažovanosť (aktivitu) príjemcov. Čo si pre vás prichystal tento rok?

 

Pavel Ungr: Hlas zítřka - SEO pre hlasové vyhľadávanie

06.12.2018

Otázka u hlasového vyhledávání nezní zda se optimalizaci pro hlas věnovat. To je zcela jednoznačné. Hlasové vyhledávání je budoucnost hledání. Jediná otázka je, kolik ještě máme času než nás to doběhne. Výhoda Česka a Slovenska je, že v SEO na Google k nám dobíhají věci pomaleji.

 

Spúšťame predaj. Buďte prvý na CREATIVE summite & EXPO 2019

02.11.2018

Po úspešnom prvom ročníku CREATIVE summitu 2018 ideme do toho znovu. 5. apríla 2019, x-bionic sphere, Šamorín. Vo väčšom a lepšom. Okrem konferencie vám totižto prinášame aj prvé e-commerce EXPO na Slovensku. Vyberte si tú správnu vstupenku práve pre váš e-shop.

 

Vy ste nestihli CREATIVE summit 2018? Pozrite si prednášky online

23.07.2018

Prvý ročník e-commerce konferencie CREATIVE summit je za nami. Že ste ho zmeškali? Teraz si môžete pozrieť celé záznamy z prednášok priamo na našom webe. Pohodlne sa usaďte, pretože to bol deň nabitý užitočnými informáciami a praktickými radami, ako zlepšiť váš e-shop.

 

Títo partneri urobili CREATIVE summit 2018 výnimočným

22.05.2018

CREATIVE summit 2018 sme sa snažili urobiť výnimočným. K tomu patrí aj sprievodný program, v rámci ktorého robili odborníci z partnerských firiem one-to-one konzultácie s účastníkmi. A niektorí sa poriadne zapotili, pretože záujem bol skutočne obrovský. 

 

Rozvíjajte svoj online biznis vďaka Google nástrojom. Ako?

04.05.2018

Martin Svoboda pracuje ako business developer pre Google, ale čo sa reálne skrýva za touto pozíciou? Prečítajte si o jeho práci a živote. Ste zvedavý, ako efektívne vyhodnocovať vaše aktivity pomocou dôležitých Google nástrojov?

 

Často pre e-shopy riešim až vesmírne požiadavky

18.04.2018

IT projektový manažér Ivan Cingel za niekoľko rokov získal rozsiahle znalosti v oblasti ecommerce. Ako? Pretože každý deň rieši požiadavky eshopov od výmyslu sveta. A vždy musí nájsť cestu, ako ich technicky zrealizovať. Prečítajte si, čo vám odporúča.

 

UX - nenúťte návštevníkov webu zbytočne premýšľať

05.04.2018

UX konzultant Jan Kvasnička má pri svojej práci jediný cieľ - zvyšovať konverzné pomery webov a e-shopov. Prečítajte si o jeho skúsenostiach v e-commerce. Prezradil nám aj to, čo robí e-shopom najväčšie problémy z hľadiska UX. 

 

Expanzia e-shopu? Už včera bolo neskoro

27.03.2018

Skúsený e‑commerce špecialista Tomáš Vrtík rozbehol platobnú bránu Besteron i spoločnosť Expandeco. Zistite viac o jeho živote, podnikaní a ďalších projektoch. Čo vám radí, ak uvažujete nad expanziou eshopu do zahraničia?

 

Content: Keď sa e-shopy sústredia na nesprávne miesta

20.03.2018

Martin Brablec je skúsený content marketér. Prečítajte si o premyslených náhodách, ktoré ho doviedli až k vlastnej agentúre. Presvedčí vás, prečo by ste mali prísť na jeho praktickú prednášku o content marketingu.

 

Ako byť prvý na Googli? Presne toto nepotrebujete!

01.03.2018

Ste zvedavý, kto je Pavel Ungr? Expert a špecialista na SEO a online marketing z Čiech, ktorý nám prezradil niečo o sebe a svojej práci v krátkom rozhovore. Odhalil nám aj to, čo robí eshopom najväčší problém z pohľadu SEO.

 

Ďalšia e-shop konferencia? 5 dôvodov, prečo prídete sem

19.02.2018

Máte e‑shop? Chcete vedieť, čo môžete urobiť, aby ste zvýšili predaj a svoje príjmy? Práve preto sme pre vás pripravili unikátnu celodennú konferenciu CREATIVE summit. Čím je taká špeciálna? Čítajte ďalej.

 

Pripravte sa na CREATIVE summit, ktorý budete chcieť zažiť

10.01.2018

Čo je to CREATIVE summit? Kto tam príde? A prečo by ste mali aj vy? Viac o vzdelávacej konferencii sa dozviete od ženy, ktorá to má celé na svedomí - Janky Zajícovej, CEO CreativeSites.

 
 
 
Newsletter
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia